Biuletyn Informacji Publicznej
Warmińsko-Mazurski
Ośrodek Doradztwa Rolniczego
z siedzibą w Olsztynie

Informacje ogólne
Status prawny i prawne podstawy działania
Osoby sprawujące funkcje kierownicze i ich kompetencje
Struktura organizacyjna
Akty publicznoprawne
Zamówienia publiczne
Praca

Na samej górze każdego biuletynu znajduje się baner z nazwą aktualnie przeglądanej jednostki.

Biuletyn podzielony jest na dwie tabele:

w tabeli lewej znajduje się menu podmiotowe, rozdzielone na główne rozdziały oraz podrozdziały, przy czym każdy podrozdział posiada dodatkowe podstrony. W celu odczytania danych w określonym dziale, klikamy w interesujący nas podrozdział i w tabeli środkowej otrzymujemy informacje, które aktualnie znajdują się w wybranym przez nas podrozdziale. Każdy podrozdział może posiadać dodatkowe (w zależności od sposobu redagowania Biuletynu) podstrony. Odnośniki do tych podstron znajdują się zawsze w górnej części głównej tabeli biuletynu gdzie umieszczona jest również wyszukiwarka serwisu.
Przycisk "powrót" powoduje cofnięcie się o jeden krok wstecz względem aktualnie oglądanej podstrony, natomiast kliknięcie w przycisk "strona główna" spowoduje natychmiastowe przekierowanie na stronę główną biuletyny danej jednostki terytorialnej.

W górnej części strony znajduje się odnośnik do redakcji zarządzającej danym biuletynem, podstawowych danych teleadresowych określonej jednostki terytorialnej, statystyk odwiedzin oraz rejestru zmian zachodzących w wybranym biuletynie.
- wyszukiwarka jest narzędziem przeszukującym całą zawartość danego biuletynu, , wynik wyszukiwania wyświetlany jest w głównej części tabelki środkowej, po kliknięciu w odnośnik "więcej" użytkownik zostaje przekierowany w miejsce biuletynu, które zawiera słowo lub słowa wpisane wcześniej do pola tekstowego wyszukiwarki
- statystyki informują nas o ilości odwiedzin biuletynu
- rejestr zmian wykazujący wszelkie zmiany w biuletynie - dodatkowo jest możliwość przejrzenia starych wersji podstrony
- rejestr zmian dostarcza nam informacji o zmianach jakie następują w biuletynie, czasie, w którym zostały wprowadzone oraz o osobie odpowiedzialnej za wprowadzenie zmiany.

 

 
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie
ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn
tel./fax: (089) 526 44 39, 535 76 84